Depth Chart

 
C E.Rodriguez
Hedges
Bins
Delay
Heineman
H.Davis
A.Gutierrez
E.Wilson
Shockley
1B Choi
Santana
Joe
M.Nunez
M.Martin
Matthiessen
J.Gonzalez
E.Ordonez
2B Castro
Bae
Gonzales
Shackelford
Bissonette
 
3B Hayes Triolo
Andujar
Glenn
SS Oneil Cruz
Marcano
Peguero
A.Alvarez
Owings
Maggi
D.Lopez
Acuna
Jarvis
Finol
CF B.Reynolds
Swaggerty
Gorski
C.Scott
Palacios
C.Young
Head
Fraizer
L.Sanchez
Macias
OF McCutchen
Mitchell
Suwinski
Vilade
Smith-Njigba  
LHP R.Hill
J.Garcia
J.Hernandez
Samaniego
Dombkowski
Alldred
Perdomo
Zamora
Zastryzny
Omar Cruz
RHP Brubaker
M.Keller
R.Contreras
J.Oviedo
L.Ortiz
Bednar
Holderman
Crowe
Ye.De Los Santos
Underwood
Stephenson
De Jong
Y.Ramirez
Moreta
Velasquez
Priester
Burrows
Mlodzinski
Nicolas
Bolton
Bido
Cederlind
Shortridge
Kranick
T.Thomas
Flowers
Selby
Chatwood
Huang
Minaya
Junker
Toribio
C.Melendez
H.Stratton
Case
O’Reilly
J.Jones
Meis
Sullivan
DeVito
Webb
Randall
O.Garcia
Ford
Bellomy
Kobos
Passantino

 

 
C Hendrie
Cimillo
Koch
Alfonzo
Escalante
Planchart
Baez
Plaz
Sosa
Escalona
Escudero
J.Polanco
Luis Hernandez
1B   Sightler
R.Sanchez
Tirado
Bastardo
2B     Aguiar
Rayber Romero
3B Brannigan
J.Jerez
B.Dixon
Broughton
Mojica
J.Pena
SS T.Johnson
Cheng
Escotto
Rivas
Toledo
J.Castillo
Tejeda
Nadal
S.Ross
Graham
Marcos
Yo.De Los Santos
W.Zapata
K.Diaz
D.Morales
CF T.Gonzalez
Custodio
Tredaway
Siani
Bowen
Campana
L.Brown
L.White
Bishop
S.Polanco
Maguire
Terrero
J.Dixon
D.Walker
Basabe
Machado
R.De La Cruz
Armas
OF Nolasco
Herman
E.Valdez Espinal
E.Rodriguez
De Paula
Dipre
LHP Solometo
Peralta
Miller
Roman
J.Sweeney
Barco
Nielson
Perachi
Fulgencio
Bosnic
Y.Osoria
Kennedy
A.Camacho
Lobo
H.Blanco
Uribe
Y.Hernandez
L.Gonzalez
Y.De La Paz
Cabreja
Chiquillo
RHP Chandler
C.Jimenez
Chen
Linarez
Florencio
Ashcraft
Florez
Thibo
J.Montero
D.Mendoza
O.Mateo
Hofmann
Carey
Yean
Umana
Miliano
Harrington
Kelly
Chang
Diamond
B.Dotel
Ercolani
Clode
Massey
Walsh
Irvine
Deese
Birdsong
Disla
Loeschorn
Garces
D.Garcia
J.Tejada
Luigi Hernandez
R.Garcia
Fellows
M.Diaz
Enmanuel De Los Santos
E.Romero
J.Ramos
Malone
Harbin
J.Maldonado
Lomeli
Campos
R.Velazquez
Shim
Rosa
Faringthon
D.Diaz
Quintanilla
Silvera
Kellington
Saba
Salazar
K.Hernandez
F.Sanchez
Joseph
A.Maldonado
C.Cruz
Alcala
Bidois
Grounds
Sharts
Torres
B.Polanco
A.Oviedo
G.Mendez
D.Rivero
         
C Rivero
A.Perez
L.Nunez
Vittini
Sequera
R.Ramirez
Urbina
3B I.Paulino OF T.Blanco
Mola
Aquino
D.Valdez
1B   SS Zorrilla
Pimentel
Gimenez
Van Der Linden
Orelin
LHP Almonte
Linares
J.De La Paz
Carreno
R.Gomez
L.Brito
2B Lebron CF Jauregui
E.Oviedo
M.Rodriguez
Villafane
A.Rodriguez
Vizcaya
RHP C.Mateo
Pichardo
C.Castillo
Matoma
D.Martinez
Francia
L.Guzman
Ress
W.Valdez
R.Mendez
D.Ordonez
L.Rodriguez
E.Zapata
Toussaint
Olantilo
Sierra
J.Santos
Pierre